W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Akcja HURA MAKULATURA 2016
13.07.201610:50

Ruszyła kolejna edycja akcji „HURA MAKULATURA 2016”. Wszystkie chętne i podlegające miastu Przedszkola oraz Szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej odsłonie konkursu.

Jest to już VI edycja konkursu, który każdego roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród lubelskich placówek oświatowych. Nagrody dla laureatów podobnie jak w ubiegłych latach zostaną zakupione przy dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Konkurs "Hura Makulatura 2016" ma na celu propagowanie oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do zachowania właściwych postaw proekologicznych. Niezwykle ważne jest, aby już od najmłodszych lat były one angażowane we wspólne przedsięwzięcia związane z selektywną zbiórką odpadów. W poprzednich latach w ramach akcji zebrano ponad 381 ton makulatury, a sam konkurs z roku na rok przynosi coraz większe efekty.

Przedszkola oraz Szkoły zbierają makulaturę, a następnie za środki otrzymane z jej sprzedaży wzbogacają świetlice szkolne o pomoce dydaktyczne takie jak gry edukacyjne, książki oraz inne niezbędne materiały edukacyjne.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Hura Makulatura 2016”. Wystarczy zapoznać się z Regulaminem Konkursu oraz złożyć Deklarację Przystąpienia do Konkursu (znajdującą się pod tekstem).

Deklaracje można składać w Wydziale Ochrony Środowiska UM (ul. T. Zana 38, Lublin) do 16 września 2016 r. 

Pliki do pobrania

Projekt Edu Lublin

baner konkursu plastycznego