W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacja dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

Informacja dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego
08.10.202109:56

W związku z wdrożeniem aplikacji obsługującej awans zawodowy nauczycieli prosimy o składanie wniosków o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego przy użyciu tej aplikacji. W tym celu niezbędne jest posiadanie profilu zaufanego.

Aplikacja obsługująca awans zawodowy jest udostępniona na stronie https://lublin.eu/edu/projekt/ w zakładce E-Usługi pod nazwą: Wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego i kontraktowego. Dostęp do aplikacji posiada każdy nauczyciel za pomocą loginu i hasła używanego do aplikacji oświatowych. Po zalogowaniu do aplikacji w zakładce pomoc dostępny jest podręcznik dla użytkowników aplikacji, gdzie w rozdziale Panel nauczyciela znajduje się szczegółowa instrukcja składania wniosków.

Ponadto wszelkie problemy związane z korzystaniem z aplikacji można zgłaszać na adres edu.pomoc@lublin.eu.

Projekt Edu Lublin

baner