W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert "Wspólnota i rodzina siłą Sławina"

Koncert "Wspólnota i rodzina siłą Sławina"
17.10.202211:29

16 października 2022 r. w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin dr Krzysztofa Żuka oraz Przewodniczącej Komisji Oświaty i Wychowania Jadwigi Mach odbył się koncert „Wspólnota i rodzina siłą Sławina”.

Była to III edycja tego typu wydarzeń kulturalnych odbywających się w szkole. Na scenie wystąpili Piotr Selim, Monika Kowalczyk-Wąsak, Kaja Mianowana, Ladies Quartet, Łukasz Jemioła oraz pod batutą profesor Małgorzaty Nowak Chóry Programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska.

Podczas koncertu Pani Jadwiga Mach została wyróżniona  Medalem Komisji Edukacji Narodowej nadanym przez Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka. Jest to najważniejsze odznaczenie resortu edukacji nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Medal wręczył Dyrektor Generalny Ministerstwa Sławomir Adamiec. Prof. Małgorzata Nowak oraz Piotr Selim otrzymali Medale Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki.

Projekt Edu Lublin

baner