W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs „Wyszukiwanka językowa” Urzędu Statystycznego w Lublinie

Konkurs „Wyszukiwanka językowa” Urzędu Statystycznego w Lublinie
28.10.202010:38

Zapraszamy dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie „Wyszukiwanka językowa” organizowanym przez Urząd Statystyczny w Lublinie. 

Uczniu! Rozwiąż zadanie konkursowe i poznaj nowe słówka w języku angielskim związane z pracą rolników, zwierzętami gospodarskimi, maszynami rolniczymi i innymi zagadnieniami objętymi Powszechnym Spisem Rolnym 2020. Pierwszych dwudziestu uczniów, którzy nadeślą poprawne rozwiązanie zadania konkursowego, otrzyma atrakcyjne nagrody.

Cele konkursu:

  • rozwijanie spostrzegawczości u dzieci;
  • poszerzenie kompetencji językowych dzieci z zakresu słownictwa z języka angielskiego, związanego z zagadnieniami objętymi Powszechnym Spisem Rolnym, który trwa od 1 września do 30 listopada 2020 r. i dotyczy ponad 1,5 miliona gospodarstw rolnych w całej Polsce,
  • poszerzenie wiedzy na temat statystyki publicznej i Powszechnego Spisu Rolnego 2020 wśród dzieci.

Do wygrania: gry logiczne, świnki skarbonki, kredki, puzzle i wiele innych.

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie Urzędu Statystycznego w Lublinie 

 

Projekt Edu Lublin