W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Podziękowania i nominacje dla dyrektorów miejskich placówek oświatowych

Podziękowania i nominacje dla dyrektorów miejskich placówek oświatowych
29.06.202215:00

29 czerwca odbyło się spotkanie dyrektorów miejskich przedszkoli, szkół i placówek z przedstawicielami władz miasta. Podczas spotkania 32 osoby otrzymały nominacje na stanowiska dyrektorskie. W trakcie uroczystości specjalne podziękowanie otrzymał Tadeusz Dziuba, były wieloletni dyrektor Wydziału Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta Lublin. Za wkład pracy w rozwój lubelskich placówek, z rąk Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki, Tadeusz Dziuba otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej. Podziękowania otrzymali także dyrektorzy placówek kończący ten etap pracy zawodowej.

Kształtowanie młodego pokolenia mieszkańców Lublina wymaga wielkiego trudu i zaangażowania, za które bardzo Państwu dziękuję. Każdy wysiłek zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i edukacyjnym staje się krokiem w drodze do celu, jakim jest budowanie aktywnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego – mówi Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Oświaty i Wychowania.

Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 13 przy ul. Berylowej 7. W załączeniu przekazuję listę osób, które otrzymały nominacje dyrektorskie oraz podziękowania za wieloletnią pracę.

Projekt Edu Lublin

baner konkursu plastycznego