W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
13.10.202112:02

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy

Szkół i Placówek

Miasta Lublin

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać serdeczne życzenia i gratulacje za trud włożony w budowanie lubelskiej oświaty.  

W tym szczególnym dniu proszę przyjąć wyrazy uznania dla Państwa codziennej pracy, rozumianej jako szczególne powołanie. Dziękujemy za pasję i entuzjazm, za kształtowanie odpowiedzialnych postaw wśród dzieci i młodzieży, a także za odważne podejmowanie niełatwych wyzwań współczesnego świata. Dzięki Państwa wsparciu uczniowie odnajdują swe pasje i talenty, znajdują motywację do rozwoju, uczą się budowania relacji i odpowiedzialności. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości, jakimi otaczacie Państwo dzieci i młodzież, stają się oni wartościowymi ludźmi, otwartymi na świat i drugiego człowieka.

Proszę przyjąć życzenia wielu sukcesów, zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, atmosfery życzliwości i szacunku oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Z wyrazami szacunku

 

Dyrektor Departamentu
Oświaty i Wychowania

Ewa Dumkiewicz-Sprawka
Zastępca Prezydenta
Miasta Lublin

dr Mariusz Banach
Prezydent
Miasta Lublin

dr Krzysztof Żuk

 

Projekt Edu Lublin

baner