W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
31.08.202008:09

 

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele

Pracownicy, Rodzice i Uczniowie

Szkół i Placówek

Miasta Lublin

 

            Szanowni Państwo,

początek nowego roku szkolnego niesie ze sobą nowe wyzwania i możliwości, a także sprzyja projektowaniu ambitnych działań. Jest to zawsze ważna i wzruszająca chwila. Pierwszy dzwonek rozpoczyna nowy etap w życiu społeczności szkolnej, daje szanse na realizowanie własnych aspiracji, zdobywanie wiedzy i zrozumienie otaczającego nas świata.

            Niestety ze względu na obowiązujący rygor sanitarny, nie możemy się spotkać na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2020/2021. Ostatnie miesiące przyniosły ogromne zmiany w obszarze kształcenia i postawiły przed środowiskiem oświatowym niecodzienne wyzwania. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że odpowiedzialna postawa Nauczycieli, Pracowników, Rodziców i Uczniów pozwoli na skuteczną realizację procesu kształcenia.  Należy podkreślić, że Państwa zaangażowanie i troska umożliwiły sprawne przeprowadzenie nauczania w formie zdalnej w poprzednim roku szkolnym. Dlatego też jesteśmy pewni, że Państwa efektywna i rzetelna praca przyniesie wspaniałe rezultaty również w kolejnych miesiącach.

            U progu nowego roku szkolnego pragniemy życzyć Państwu Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom niesłabnącej energii do podejmowania nowych wyzwań, satysfakcji z codziennej pracy i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Rodzicom życzymy, by trud włożony w wychowanie młodego pokolenia zaowocował wieloma sukcesami. Uczniom lubelskich szkół życzymy, byście wytrwale pokonywali napotkane trudności i niestrudzenie pracowali na własny sukces. Niech wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy stanie się źródłem satysfakcji, a nawiązane przyjaźnie przetrwają długie lata.

                                                                                              Z wyrazami szacunku

 

 

Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania            Zastępca Prezydenta Miasta Lublin            Prezydent Miasta Lublin

        Ewa Dumkiewicz-Sprawka                                dr Mariusz Banach                                  dr Krzysztof Żuk

Pliki do pobrania