W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
17.12.202108:45

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy

Szkół i Placówek

Miasta Lublin

Szanowni Państwo,

zbliża się czas wyjątkowy, czas bliskości i miłości. Z niecierpliwością czekamy na moment, gdy będziemy mogli zasiąść do wigilijnej wieczerzy i zdystansować się od trudnej codzienności. Święta Bożego Narodzenia to czas przepełniony dobrocią, kiedy wyciągamy do drugiego człowieka rękę w geście pojednania. Jest to również czas nadziei, który pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Życzymy Państwu zdrowych, kojących, pełnych radości i miłości Świąt Narodzenia Pańskiego. Niechaj świąteczny czas, pozbawiony trosk i zmartwień, przepełnia spokój i szczęście. Pozwólmy, by najbliższe dni upłynęły w wyjątkowej atmosferze, w otoczeniu najbliższych, z dala od hałasu dnia powszedniego.

Dziękując za Państwa profesjonalizm i zaangażowanie, życzymy Państwu również wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niech każdy dzień przynosi spokój, uśmiech i spełnienie najskrytszych marzeń.

 Z wyrazami szacunku

Dyrektor Departamentu
Oświaty i Wychowania

Ewa Dumkiewicz-Sprawka
Zastępca Prezydenta
Miasta Lublin

dr Mariusz Banach
Prezydent
Miasta Lublin

dr Krzysztof Żuk

Pliki do pobrania

Projekt Edu Lublin

baner konkursu plastycznego