W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nagroda Prezydenta Miasta Lublin

Nagroda Prezydenta Miasta Lublin

Wniosek o nagrodę Prezydenta Miasta Lublin dla nauczyciela/dyrektora szkoły/placówki prowadzonej przez Miasto Lublin

Uchwała nr 749/XXXIII/2009 Rady Miasta Lublin z dnia 18 czerwca 2009 r. w sprawie regulaminu określającego kryteria oraz tryb przyznawania nagród za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze dla nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez miasto Lublin stanowi regulację przyznawania nagród Prezydenta Miasta Lublin oraz nagród dyrektora szkoły lub placówki dla nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez miasto Lublin.
Nagrody Prezydenta Miasta Lublin przyznawane są w oparciu o Regulamin stanowiący załącznik nr 1 do wymienionej uchwały.


Wnioski o nagrodę Prezydenta Miasta Lublin należy składać w terminie ogłaszanym corocznie  przez dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin w sekretariacie Wydziału, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 37/39, pokój 215.
Formularz wniosku powinien zostać wypełniony (bez zmian formatowania) i wydrukowany dwustronnie, pieczęć nagłówkowa szkoły powinna być umieszczona na pierwszej stronie w lewym górnym rogu. Zgodnie z wymogami określonymi w § 10 ust. 1 wyżej wymienionego regulaminu, tylko tak przygotowane wnioski podlegają rozpatrywaniu przez komisję.

 

Do pobrania

Projekt Edu Lublin