W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nagroda Prezydenta Miasta Lublin

Nagroda Prezydenta Miasta Lublin

Wniosek o nagrodę Prezydenta Miasta Lublin dla nauczyciela/dyrektora szkoły/placówki prowadzonej przez Miasto Lublin

Uchwała nr 1448/XLIX/2023 Rady Miasta Lublin z dnia 27 kwietnia 2023  r. w sprawie ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez miasto Lublin za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej stanowi regulację przyznawania nagród Prezydenta Miasta Lublin oraz nagród dyrektora szkoły lub placówki dla nauczycieli szkół i placówek prowadzonych przez miasto Lublin.

Nagrody Prezydenta Miasta Lublin przyznawane są w oparciu o Regulamin, stanowiący załącznik nr 1 do wymienionej uchwały. Mogą być przyznawane:

  1.  z okazji Dnia Edukacji Narodowej;
  2. w szczególnie uzasadnionych przypadkach (np. wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, jubileuszu szkoły lub placówki, innego znaczącego wydarzenia w życiu szkoły lub placówki).

Termin składania wniosków: od 1 czerwca do 10 lipca danego roku kalendarzowego dla wniosków o przyznanie nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej lub 7 dni przed ważnym wydarzeniem w szczególnie uzasadnionych przypadkach,  w formie dokumentu elektronicznego poprzez system EPUAP.

Formularz wniosku powinien zostać wypełniony bez zmian formatowania.

Tekst uchwały dostępny jest pod linkiem: http://bip.lublin.eu/rada-miasta-lublin/uchwaly-rm-lublin/viii-kadencja-rady-miasta-lublin-2018-2023/sesja-nr-xlix-w-dniu-27-04-2023/uchwala-nr-1448xlix2023-rady-miasta-lublin-z-dnia-27-kwietnia-2023-r-w-sprawie-ustalenia-kryteriow-i-trybu-przyznawania-nagrod-nauczycielom-szkol-i-placowek-prowadzonych-przez-miasto-lublin-za-osiagniecia-w-zakresie-pracy-dydaktycznej-,14,28400,2.html

Do pobrania

Projekt Edu Lublin

baner