W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Platforma współpracy Stawiamy na zawodowców

Platforma współpracy Stawiamy na zawodowców

"Stawiamy na zawodowców” - platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin

Platforma powstała w ramach realizacji projektu „Lublin stawia na zawodowców” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Platforma jest narzędziem informatycznym umożliwiającym ściślejszą integrację współpracy wszystkich interesariuszy kształcenia zawodowego: szkół, uczniów, pracodawców i organu prowadzącego.  Portal stanowi kompleksowe źródło  wiedzy na temat kształceniu zawodowego w Lublinie, a także zawiera kluczowe informacje o lokalnym rynku pracy. Ponadto platforma umożliwia bezpośrednią komunikację między potencjalnymi pracownikami a pracodawcami, ułatwia i usprawnia proces rekrutacji na praktyki /staże /do pracy dla osób z wykształceniem zawodowym oraz usprawnia nawiązywanie i rozwijanie nowych form współpracy pomiędzy szkołami zawodowymi i pracodawcami. Platforma dodatkowo stanowi narzędzie promocyjne kształcenia zawodowego z uwagi na szeroką dostępność oraz planowane wykorzystywanie narzędzia na zajęciach z doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych.
Narzędzie składa się z zakładek dedykowanych wszystkim grupom odbiorców. Główne założenia narzędzia opierają się m. in. na możliwości zamieszczania ogłoszeń i korespondencji w tym zakresie o potrzebach ze strony szkół i pracodawców odnoszących się do różnych form współpracy co umożliwia  nawiązanie nowych kontaktów i nowych form współdziałania. Ponadto platforma umożliwia bezpośrednią komunikację między potencjalnymi pracownikami a pracodawcami, ułatwia i usprawnia proces rekrutacji na praktyki /staże /do pracy dla osób z wykształceniem branżowym i technicznym.

Adres strony: zawodowcy.lublin.eu

Projekt Edu Lublin

baner