W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne warsztaty dla członków rodzin osób z niepełnosprawnością, opiekunów, kadry i wolontariuszy bezpośrednio zaangażowanych w proces rehabilitacji zawodowej lub społecznej osób z niepełnosprawnością.

Bezpłatne warsztaty dla członków rodzin osób z niepełnosprawnością, opiekunów, kadry i wolontariuszy bezpośrednio zaangażowanych w proces rehabilitacji zawodowej lub społecznej osób z niepełnosprawnością.
16.09.202211:11

Fundacja Rozwoju Społeczno - Oświatowego zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach dla członków rodzin osób z niepełnosprawnością, opiekunów, kadry i wolontariuszy bezpośrednio zaangażowanych w proces rehabilitacji zawodowej lub społecznej osób z niepełnosprawnością.

Tematyka warsztatów dotyczy  procesu integracji osób z niepełnosprawnością w najbliższym środowisku i społeczności lokalnej, zwiększania ich aktywności życiowej i zaradności osobistej oraz niezależności ekonomicznej, podnoszenia umiejętności pracy z osobami niepełnosprawnymi, w tym sprawowania nad nimi opieki i udzielania pomocy w procesie ich rehabilitacji.

Zadanie jest kierowane do osób zamieszkujących min. powiaty: Lublin, lubelski, świdnicki, kraśnicki, bialski, radzyński, biłgorajski.

Terminy:

  • 16.09.2022 (g. 16,00 – 19,00). Warsztat szkoleniowy: Integracja osób niepełnosprawnych w środowisku lokalnym.
  • 17.10.2022 (g. 16,00 – 19,00).  Warsztat szkoleniowy: Zwiększanie aktywności  i zaradności życiowej oraz budowanie niezależności osób niepełnosprawnych w oparciu o model ekonomii społecznej.
  • 17.11.2022 (g. 16,00 – 19,00).  Warsztat szkoleniowy: Pomoc i zapewnianie opieki w procesie rehabilitacji osób niepełnosprawnych.


Miejsce:

Lublin, ul. Głęboka 10/27
Platforma ClickMeeting

Zgłoszenia:

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres: fundacja@frso.eu z dopiskiem w temacie: Warsztaty szkoleniowe lub pocztą na adres: Fundacja Rozwoju Społeczno-Oświatowego,  ul. Głęboka 10, lok 27, 20-612 Lublin.

O zakwalifikowaniu zgłoszonych osób do udziału w spotkaniu decyduje spełnienie kryteriów projektowych oraz kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztacie informowane są o tym fakcie telefonicznie lub drogą e-mailową.

Szczegółowy program warsztatów znajduje się w załączonym pliku.

Warsztaty współfinansowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie  z budżetu Województwa Lubelskiego. Nr umowy DZR.KS.4071.14.PFRON.2022.

Pliki do pobrania