W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z udziałem Pełnomocnika Rządu ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Spotkanie z udziałem Pełnomocnika Rządu ds. Osób z Niepełnosprawnościami
07.06.202114:23

Planowane na lata 2021-2030 programy dla samorządów i organizacji pozarządowych w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami będą tematem przewodnim spotkania z udziałem Pana Ministra Pawła Wdówika, Pełnomocnika Rządu ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca o godz. 13.00 w Ratuszu, w sali sesyjnej i będzie transmitowane online na stronie lublin.eu

Spotkanie zorganizowane zostało z inicjatywy Fundacji Teatroterapia Lubelska i Polskiego Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej, przy wsparciu Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka. Spotkanie jest odpowiedzią na prośby środowiska lubelskich organizacji pozarządowych zainteresowanych informacjami na temat projektowanych i planowanych działań w obszarze wsparcia i aktywizacji osób z  niepełnosprawnościami. Jednym z głównych tematów podejmowanych rozmów będzie także teraźniejszość i planowane zmiany w funkcjonowaniu warsztatów terapii zajęciowej.

Dzięki organizacji spotkania w formule online, transmisja dyskusji prelegentów będzie dostępna dla licznej grupy osób, w tym przedstawicieli środowiska osób z niepełnosprawnościami. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.
W załączniku znajduje się szczegółowy program spotkania.

Transmisja Video: Transmisja odbyła się 8 czerwca o godz. 13:00.

Pliki do pobrania