W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Targi Pracy "Rynek Otwarty"
15.11.202209:31

Fundacja "Aktywizacja" oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie organizują Targi Pracy pod hasłem "Rynek Otwarty".

Targi Pracy odbędą się 25 listopada 2022 roku, w godzinach 10:00 - 13:00, przy ul. Bursaki 12 w budynku Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny zarówno dla wystawców jak i uczestników. Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących pracy, szczególnie osób z niepełnosprawnościami, studentów i absolwentów. 

Fundacja Aktywizacja od ponad 30 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w odważnym wejściu na rynek pracy. Działa kompleksowo, pomagając osobom z niepełnosprawnościami przejść proces pełnej aktywizacji zawodowej, a tym samym wykorzystać potencjał, jaki w każdym drzemie. Jest ogólnopolską organizacją, mającą swoje oddziały i filie w dużych miastach w Polsce. Jej celem jest skuteczne łączenie pracodawców i kandydatów do pracy – osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji jest uczelnią kształcącą i integrującą studentów z całego świata, stosującą nowoczesne formy kształcenia, otwartą na różnorodność, kształtującą postawy prospołeczne. Poprzez świadomy proces edukacyjny, nakierowany na rozwój poczucia podmiotowości człowieka Uczelnia wzmacnia kompetencje społeczne i zawodowe niezbędne na globalnym rynku pracy.

Mając na celu aktywizację zawodową różnych grup społecznych pierwsza edycja Targów Pracy odbędzie się pod hasłem "Rynek Otwarty", pokazując, że na rynku pracy jest miejsce dla różnych osób z różnorodnymi kwalifikacjami i doświadczeniem.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Pracy.