Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zaproszenie dla wystawców do udziału w IV edycji Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych

08.11.201614:36

Prezydent Miasta Lublin serdecznie zaprasza do udziału w IV. edycji Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych
Inicjatywa ta ma na celu zwiększanie świadomości na temat praw, potrzeb i możliwości tej grupy społecznej a także promowanie pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnościami, jako niezależnych i aktywnych w różnych sferach życia.

Tematem konferencji merytorycznej towarzyszącej Targom będzie „Rola sztuk plastycznych w życiu osób niepełnosprawnych”.  Jak co roku odbędzie się także kampania informacyjna dla pracodawców i osób niepełnosprawnych dotycząca zagadnienia zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.
Równolegle z konferencjami odbywać się będzie część wystawiennicza połączona z kiermaszem prac osób niepełnosprawnych. Swoją ofertę mogą zaprezentować m.in. instytucje i organizacje o społecznym profilu działalności oraz pracodawcy zatrudniający lub chcący zatrudnić osoby niepełnosprawne. W związku z tym serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Targach poprzez organizację własnego stoiska wystawienniczego.


Zainteresowane osoby proszone są o elektroniczne wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego Wystawcy oraz przesłanie go na adres siedziby Biura d.s Osób Niepełnosprawnych, ul. Leszczyńskiego 23, 20-068 Lublin, lub na e-mail: do dnia 15-11-2016 roku.
W przypadku szczegółowych pytań, proszę o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych pod numerem telefonu: 81 466 20 68.

Pliki do pobrania