W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 1% zostawiam w Lublinie!

10.01.201910:36

2018 rok za nami, a to oznacza początek rozliczeń podatkowych. Pamiętaj, że przeznaczając swój 1% na rzecz organizacji działających w naszym mieście realnie wspierasz ich działania. 
Teraz możesz wybrać jedną spośród 169 organizacji uprawnionych do otrzymywania 1% Twojego podatku dochodowego.

Poniżej znajdziesz listę organizacji z Lublina, wybierz tę którą chcesz wesprzeć. Wypełniając swój PIT wpisz KRS wybranej przez Ciebie organizacji.

Twój 1% to Twoja decyzja, dlatego wybierz tę organizację, której działania są Ci bliskie. Możesz sprawdzić, jak do tej pory dana organizacja zarządzała funduszami, by wiedzieć jak zostaną spożytkowane pieniądze od Ciebie. Dlatego warto przekazać pieniądze organizacjom, które znasz.

Poinformuj znajomych i namów ich, by też zostawili swój 1% w Lublinie:

  • Przejdź do strony www.facebook.com/profilepicframes
  • Wybierz nakładkę z menu lub wyszukaj nakładkę pod hasłem: NGO Lublin (4 różne propozycje)
  • Kliknij opcję „Użyj jako zdjęcie profilowe, aby zapisać”

Kliknij, żeby rozliczyć swój PIT 

Listę organizacji z Lublina, uprawnionych do otrzymywania 1% podatku oraz zdjęcie w tle do zamieszczenia na portalu Facebooku możesz pobrać tu: 

Pliki do pobrania

zdjęcie w tle do zamieszczenia na portalu Facebook.png
Zdjęcie utrzymane w zielonych barwach, przedstawiające drzewo i postać człowieka, z dodatkowym napisem 1% zostawiam w Lublinie!
1% organizacje.xlsx
Spis organizacji z Lublina, które są uprawnione do otrzymywania 1% podatku za rok 2018