W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ankieta dla organizacji pozarządowych - Miasto zbiera opinie

24.04.202014:18

Do końca tygodnia Miasto Lublin zbiera informacje o sytuacji lubelskich organizacji pozarządowych. Do urzędu wpłynęło już ponad 80 ankiet dotyczących sektora NGO. Czas na ich wypełnienie mija w niedzielę (26 kwietnia).

- Organizacje pozarządowe to nie tylko realizatorzy zadań miejskich, partnerzy wielu przedsięwzięć sportowych czy kulturalnych. To także bardzo specyficzna grupa pracodawców, funkcjonująca na innych zasadach niż przedsiębiorcy. Większość lubelskich organizacji to nasi doskonali partnerzy, których nie możemy zostawić samych sobie. Kierujemy do nich ankietę on-line, aby w ten sposób poznać ich sytuację, dowiedzieć się co z naszych dotychczasowych działań sprawdziło się, a co możemy zmienić. - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, z-ca Prezydenta Miasta Lublin.

Kilkaset organizacji pozarządowych w Lublinie odpowiada za zróżnicowane działania, których odbiorcami są mieszkańcy Lublina. Część z organizacji to kluby, w których mieszkańcy realizują swoje pasje. Ze względu na tę odmienność, Miasto chce wiedzieć, z jakimi problemami borykają się obecnie organizacje pozarządowe i jakie mają potrzeby. Zebrane informacje pozwolą dostosować politykę Miasta do ich potrzeb oraz przygotować poradnik z najczęściej pojawiającymi się pytaniami.

Anonimowa ankieta dostępna jest na stronie: https://link.do/ankietaNGO