W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego

Konsultacje zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego
09.12.202113:15

Zapoznaj się z aktualnymi konsultacjami zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin.

 • do dnia 5 stycznia 2022 r. można składać wnioski dotyczące zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin dot. części I - obszar północno-wschodni w rejonie ulic: Dębowej i Goździkowej.
  Szczegóły na stronie bip.lublin.eu
 • do dnia 18 stycznia 2022 r. można składać uwagi do wyłożonych do wglądu projektów zmian części II - dla obszarów: obszar I - N - rejon ulicy Szczecińskiej, obszar B - rejon ulicy Wapiennej - Politechnika Lubelska, obszar E - rejon ulicy Poznańskiej oraz obszar obejmujący południową część ośrodka usługowego „Centrum Zana” w rejonie ulicy Jana Sawy. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 21 grudnia 2021 r. o godzinie 13:00 w Ratuszu.
  Szczegóły na stronie bip.lublin.eu
 • do dnia 18 stycznia 2022 r. można składać uwagi do wyłożonego do wglądu projektu zmian w rejonie ulic: Nowy Świat i Wojenna. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 22 grudnia 2021 r. o godzinie 13:00 w Ratuszu.
  Szczegóły na stronie bip.lublin.eu
 • do dnia 18 stycznia 2022 r. można składać uwagi do wyłożonego do wglądu projektu zmian dot. rejonu ulic: części I - obszar północno-wschodni w obszarach: obszar A - rejon ulicy Trześniowskiej, obszar B - rejon ulicy Kosynierów, obszar C - rejon ROD „Bluszczowa”, obszar D - rejon ulic Bluszczowej i Daliowej, obszar E - rejon ulicy Narcyzowej. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 20 grudnia 2021 r. o godzinie 13:00 w Ratuszu.
  Szczegóły na stronie bip.lublin.eu
 • do dnia 20 stycznia 2022 r. można składać wnioski dotyczące zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin dot. części IV w rejonie ulicy Pliszczyńskiej.
  Szczegóły na stronie bip.lublin.eu
 • do dnia 31 stycznia 2022 r. trwa ponowne wyłożenie do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin - część II, obszar I-F - rejon al. Kraśnickiej, ul. Kieleckiej. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 13 stycznia 2022 r. o godzinie 13:00 w Ratuszu.
  Szczegóły na stronie bip.lublin.eu
 • do dnia 1 lutego 2022r. można składać uwagi do wyłożonego ponownie do wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin w rejonie ulic: Choiny, Wojtasa i Związkowej. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 12 stycznia 2022 r. o godzinie 13:00 w Ratuszu.
  Szczegóły na stronie bip.lublin.eu

Zachęcamy do składania uwag!

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych