W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lublin dla Wszystkich: cudzoziemcy i cudzoziemki w mieście

26.11.201911:17

Kafejka partycypacyjna to przestrzeń rozmów, wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji.

W ramach działalności kafejki odbywają różnego rodzaju wydarzenia powiązane z tworzeniem wizji rozwoju Lublin 2030. Zespół kafejki partycypacyjnej serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane przyszłością Lublina do uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach, a także do ich współtworzenia. Podczas wydarzeń tematycznych, spotkań edukacyjnych, warsztatów czy debat porozmawiamy o różnych obszarach funkcjonowania miasta.

Jak powinien wyglądać Lublin, o którym marzymy? Co możemy wspólnie zrobić, żeby właśnie taki był Lublin za 10 lat? Zebrane informacje i pomysły będą służyły do opracowania kierunków rozwoju Lublina!

Kiedy?
27 listopada 2019 (środa), godz. 18.00 - 20.00

Gdzie?
Galeria Labirynt w Lublinie, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

Podczas spotkania porozmawiamy o Lublinie marzeń nowych mieszkańców Lublina - cudzoziemek i cudzoziemców. Zapraszamy do udziału nie tylko studentów i studentki zagraniczne, ale również osoby pracujące, uczące się, wychowujące dzieci i po prostu mieszkające w Lublinie, a które przyjechały do nas z innego kraju. Chcemy zapytać Państwa o to, co jest dla Was ważne w Lublinie, co działa dobrze, a co należałoby poprawić, by Lublin stał się wymarzonym miejscem do życia. Przede wszystkim skupimy się na czterech obszarach: nauka, praca, bezpieczeństwo i integracja ze społecznością lokalną. Wnioski z tego spotkania stanowić będą ważny wkład w Strategię Lublin 2030.

Podczas spotkania zapewniamy tłumaczenie z i na języki: angielski, ukraiński oraz rosyjski.

Zapewniamy również kącik dla dzieci.

Włącz się w planowanie Twojego miasta! Stwórzmy wspólnie wizję Lublina przyszłości.

Projekt „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030” realizowany jest w ramach konkursu dotacji „Human Smart Cities. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”, zorganizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności – Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014–2020, z budżetu państwa oraz z budżetu Miasta Lublin.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę 2030.lublin.eu

Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380 Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380