W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Porozmawiajmy o współpracy

04.09.201913:18

Trwają konsultacje Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2020. Zapraszamy na spotkania otwarte dla wszystkich przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych.

Spotykamy się 10 września o godz. 12.00 lub 17.00 (godzina do wyboru), w Chatce Żaka (Mała sala widowiskowa w Inkubatorze Medialno-Artystycznym), ul. Idziego Radziszewskiego 16, parter. Oprócz rozmów o Programie Współpracy spotkamy się z pracownikiem firmy Witkac, który przybliży zasady funkcjonowania generatora ofert.

Wszystkie organizacje pozarządowe, które realizują zadania miasta w dziedzinie kultury serdecznie zapraszamy na tematyczne spotkanie konsultacyjne 18 września o godz. 17.00 w Ratuszu przy Placu Łokietka 1 w sali nr 2 (sala obrad Rady Miasta). Podczas spotkania omówione zostaną także planowane działania w zakresie zwiększenia dostępności do kultury dla osób z niepełnosprawnościami, w tym propozycja szkoleń dla organizacji.

Na spotkania nie obowiązują zapisy.

Propozycje, komentarze, opinie dotyczące Programu Współpracy można przesyłać w terminie do 20 września 2019 r. w formie elektronicznej na adres e-mail: lub w formie papierowej, składając w jednym z lubelskich Biur Obsługi Mieszkańców lub w Biurze Partycypacji Społecznej przy ul. Bernardyńskiej 3 (Pałac Parysów).

 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych