W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych
02.12.202113:12

Dziękujemy za udział w konsultacjach społecznych koncepcji zagospodarowania ulic: Szambelańskiej, Jana Gilasa, Przechodniej, Zielonej oraz fragmentu ulicy Staszica na odcinku pomiędzy ulicą Zieloną, a Krakowskim Przedmieściem.

Konsultacje trwały od 18 października do 2 listopada 2021 roku.

Mieszkanki i Mieszkańcy mogli składać uwagi do dokumentu internetowo przesyłając swoje opinie na adres rewitalizacja@lublin.eu lub pisemnie na adres: Biuro Rewitalizacji i Klimatu, ul. Tomasza Zana 38, 20-601 Lublin.

Podczas konsultacji zorganizowano otwarte spotkanie dla mieszkanek i mieszkańców, które odbyło się 20 października w Ratuszu (sala nr 3) w godzinach popołudniowych.

Konsultacje prowadzone były przez Biuro Rewitalizacji i Klimatu.
Raport z przebiegu konsultacji został opublikowany na bip.lublin.eu.

Pliki do pobrania

  • Raport z przebiegu konsultacji.odt
    Raport z przebiegu konsultacji koncepcji zagospodarowania oraz dokumentacji kosztorysowej dla ulic: Szambelańskiej, Jana Gilasa, Przechodniej, Zielonej oraz fragmentu ulicy Staszica na odcinku pomiędzy ul. Zieloną, a Krakowskim Przedmieściem w Lublinie. 149.84 KB
  • Zestawienie uwag.odt
    Zestawienie uwag z konsultacji społecznych koncepcji zagospodarowania oraz dokumentacji kosztorysowej dla ulic: Szambelańskiej, Jana Gilasa, Przechodniej, Zielonej oraz fragmentu ulicy Staszica na odcinku pomiędzy ul. Zieloną, a Krakowskim Przedmieściem w Lublinie. 299.92 KB

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych