W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Raport z przebiegu konsultacji społecznych

Raport z przebiegu konsultacji społecznych
29.11.202111:00

Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin, którego celem było włączenie mieszkanek i mieszkańców w proces stanowienia dokumentu.
Konsultacje społeczne trwały od 8 do 22 listopada 2021 roku.

Przez cały czas trwania konsultacji przyjmowano od mieszkanek i mieszkańców opinie na piśmie, w tym poprzez internet oraz ustanie do protokołu.

Zapewniono także dwa dyżury konsultacyjne, który odbył się  12 i 15 listopada 2021 r.,  w godzinach 15.30-17.30 w siedzibie Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie.

Komórką organizacyjną Urzędu Miasta Lublin wyznaczoną do przeprowadzenia konsultacji społecznych był Wydział Zdrowia i Profilaktyki.

Raport z przebiegu konsultacji wraz z zestawieniem wniesionych uwag został zamieszczony również na stronie bip.lublin.eu .

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych