W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ruszają konsultacje X edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin

Ruszają konsultacje X edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin
09.09.202214:38

Ruszają konsultacje X edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin, w ramach których mieszkańcy będą mieli możliwość wypowiedzenia się na temat regulaminu przyszłorocznej edycji BO.

– Zapraszamy do dyskusji na temat kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Czekamy na uwagi i propozycje w zakresie regulaminu dotyczące zasad przeprowadzania naboru, głosowania czy podziału środków, które Miasto przeznacza na realizację pomysłów mieszkańców. Konsultacje społeczne pozwolą na dostosowanie regulaminu do Państwa oczekiwań, co przełoży się na zwiększenie zainteresowania udziałem w Budżecie Obywatelskim, który jest jednym z najważniejszych procesów partycypacyjnych w naszym mieście – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Każda zainteresowana osoba może wysłać swoją opinię i uwagi do 30 września br. drogą elektroniczną na adres lub pisemnie na adres Biura Partycypacji Społecznej, ul. Gilasa 3, 20-109 Lublin. Aby zgłosić uwagi należy skorzystać z formularza konsultacyjnego, który można pobrać poniżej lub ze strony bip.lublin.eu.

W ramach konsultacji, w poniedziałek (19 września) o godz. 17.00 odbędzie się otwarte spotkanie w formule online. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą do niego dołączyć poprzez platformę Zoom, klikając w link

https://zoom.us/j/94768823180?pwd=UlZIdzFRUFBhQzNsSHdxZDVlQVRYdz09

Podczas dyskusji będzie zapewnione tłumaczenie na polski język migowy.

Uchwałę w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin znajdą Państwo w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych