W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie informacyjne dotyczące otwartych konkursów ofert w dziedzinie kultury i sztuki połączone ze szkoleniem z obsługi generatora ofert "WITKAC"

Spotkanie informacyjne dotyczące otwartych konkursów ofert w dziedzinie kultury i sztuki połączone ze szkoleniem z obsługi generatora ofert "WITKAC"
20.11.201514:51

Zapraszamy organizacje pozarządowe, planujące staranie się ośrodki w konkursach z zakresu kultury i sztuki, do udziału w spotkaniu informacyjnym w zakresie ogłoszonych konkursów oraz szkoleniu z obsługi platformy internetowej "WITKAC". Odbędzie się ono w dniu 3 grudnia 2015 r. (czwartek), godz. 12.00  w sali obrad w Ratuszu (Pl. Króla Władysława Łokieta 1).

Wszystkie organizacje zainteresowane składaniem ofert w ramach otwartych konkursów ofert w dziedzinie kultury i sztuki zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym będzie można uzyskać niezbędne infomacje dotyczące trzech z ogłoszonych w tym miesiącu konkursów: Miasto Kultury, Dzielnice Kultury oraz  Obsługa miejskiego systemu informacji kulturalnych. Konkursy te ogłoszono także przy użyciu platformy internetowej "WITKAC".  Zachęcamy do składania ofert przy użyciu generatora, który ułatwia wypełnienie formularza oraz pozwala uniknąć wielu błędów formalnych.

Aby skorzystać z platformy internetowej "WITKAC" należy zarejestrować się, oznaczając swoje obszary zainteresowania. Na spotkaniu będą mogli Państwo zobaczyć, jak należy dokonać rejestracji, logowania oraz w jaki sposób można wypełnić i wysłać ofertę. Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu, jednocześnie zachęcając do wcześniejszego zapoznania się z krótką instrukcją rejestracji i logowania się do platformy internetowej "WITKAC" dostępną TUTAJ oraz z jej rozszerzoną wersją w wersji PDF w załączniku poniżej.

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych