W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie w ramach konsultacji Budżetu Obywatelskiego

Spotkanie w ramach konsultacji Budżetu Obywatelskiego
22.11.202111:25

W środę (24 listopada) odbędzie się otwarte spotkanie w ramach trwających konsultacji Budżetu Obywatelskiego, które umożliwi mieszkańcom udział w dyskusji nad regulaminem przyszłorocznej edycji BO. Spotkanie w formule on-line rozpocznie się o godz. 17.00.

– Jak co roku, zanim rozpoczniemy prace nad kolejną edycją Budżetu Obywatelskiego, chcemy umożliwić mieszkańcom wypowiedzenie się na temat zmian, które ich zdaniem poprawią funkcjonowanie tego narzędzia partycypacyjnego. Czekamy na uwagi i propozycje w zakresie regulaminu dotyczące na przykład zasad przeprowadzania naboru, głosowania czy podziału środków, które Miasto przeznacza na realizację pomysłów mieszkańców. Trwające konsultacje społeczne pozwolą na dostosowanie regulaminu do oczekiwań mieszkańców poprzez wprowadzenie do niego nowych zapisów wypracowanych na bazie zgłoszonych uwag i opinii – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą do niego dołączyć poprzez platformę Zoom, klikając w link https://zoom.us/j/91616815565.

Spotkanie jest częścią odbywających się od 8 listopada konsultacji dotyczących regulaminu kolejnej, IX edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 30 listopada każda zainteresowana osoba może wysłać swoją opinię i uwagi drogą elektroniczną na adres lub pisemnie na adres Biura Partycypacji Społecznej, ul. Gilasa 3, 20-109 Lublin. Zgłaszając swoje uwagi należy skorzystać z gotowego formularza konsultacyjnego, który można pobrać ze strony lublin.eu.

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych