W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztaty Prawa i obowiązki cudzoziemców pracujących w Polsce
04.09.202010:03

Podczas pandemii COVID-19, dynamicznych zmian prawnych, problem legalizacji pobytu i legalnej pracy dotknął wielu cudzoziemców mieszkających w Polsce. W związku z sytuacją w Polsce spowodowaną epidemią COVID-19, Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa serdecznie zaprasza cudzoziemców na BEZPŁATNY warsztat.

Temat: Prawa i obowiązki cudzoziemców pracujących w Polsce

Data: 09.09.2020
Godzina: 17:00 – 18:30|
Miejsce: Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa
             ul. Chopina 14 p. 76 (Biblioteka Migracyjna)

Wydarzenia na Facebooku można zobaczyć na: https://www.facebook.com/events/952867775138258/

Podczas przeprowadzanych warsztatów uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego oraz indywidualnego doradztwa prawno-integracyjnego udzielanego przez prawników naszej Fundacji, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemca w Polsce. 

Udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Instytut na Rzecz Państwa Prawa jest bezpłatny. Warsztaty organizowane są w ramach projektu "Lublin Migra Team" współfinansowanego przez Gminę Lublin.

Serdecznie zapraszamy!

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych