W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do konsultacji w sprawie wakacyjnego rozkładu jazdy

Zapraszamy do konsultacji w sprawie wakacyjnego rozkładu jazdy
22.05.201414:13

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zaprasza Państwa do zapoznania się z rozkładami jazdy, które będą obowiązywać w okresie wakacji tj. od 28 czerwca do 31 sierpnia br. oraz zgłaszania swoich uwag do 9 czerwca br.


Projekt wakacyjnego rozkładu jazdy jest już dostępny na stronie internetowej ZTM. Wzorem lat ubiegłych zachęcamy pasażerów do zgłaszania opinii
i sugestii. Wszelkie wnioski dotyczące letnich rozkładów jazdy prosimy nadsyłać drogą e-mailową na adres: ztm@ztm.lublin.eu do 4 czerwca br. (środa)

Wypracowany na podstawie przeprowadzonych konsultacji, wakacyjny rozkład będzie wersją ostateczną obowiązującą przez cały okres wakacji tj. od 28 czerwca do 31 sierpnia. Tym samym, po zakończeniu konsultacji,  nie przewidujemy wprowadzania dodatkowych modyfikacji do jego kształtu.

W związku z powyższym, prosimy aby kierowane wnioski zawierały jak najwięcej szczegółowych informacji, takich jak:
- numer linii
- kierunek jazdy
- przystanek początkowy i końcowy przejazdu
- rozkładową godzinę rozpoczęcia i zakończenia kursu
- sugerowane zmiany godzin.

W przypadku przesiadek istotne jest wskazanie linii z której/na którą pasażer się przesiada oraz miejsca i godziny przesiadki. Ważne są też informacje dodatkowe jak np. godzina rozpoczęcia lub zakończenia pracy. Dane te pozwolą na uzyskanie kompletnych i niezbędnych informacji od pasażerów, których często brakuje w bezpośredniej korespondencji e-mailowej, co z kolei uniemożliwia pełną analizę nadesłanego wniosku, pod kątem jego ewentualnej realizacji.

Wszystkie informacje dotyczące letniego rozkładu jazdy oraz rozpoczynających się konsultacji dostępne są na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych