W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dot. opracowania Plan Zrównoważonej Mobilności w Lublinie

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dot. opracowania Plan Zrównoważonej Mobilności w Lublinie
19.08.201513:09

Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji społecznych na temat przygotowywanego Planu Zrównoważonej Mobilności w Lublinie. Zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych, które trwają od 7 do 21 sierpnia.
 

Projekt realizowany jest z udziałem mieszkańców Lublina i organizacji społecznych. W dniach 18 i 19 maja oraz 23 lipca odbyły się trzy otwarte warsztaty poświęcone m.in. założeniom dotyczącym opracowania Planu, celom Planu, środkom realizacji, priorytetom oraz sposobowi wdrożenia i monitorowania uzyskiwanych efektów.
 

Konsultacje społeczne Planu Zrównoważonej Mobilności w Lublinie odbędą się w dniach od 7 do 21 sierpnia b.r. w ramach których można zgłaszać uwagi i opinie na adres:
 

Agnieszka Rogala: a.rogala@transeko.pl


Przesłane i zgłoszone uwagi i opinie zostaną wykorzystane do opracowania końcowej wersji Planu.

 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych