W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Budżet Obywatelski - ostatni dzień głosowania

Budżet Obywatelski - ostatni dzień głosowania
10.10.201908:21

Dziś o północy kończy się czas głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego. To ostatni moment aby oddać swoje głosy.

Przypominamy, że głosować można na dwa sposoby:

  • w formie elektronicznej

Aby oddać głos w formie elektronicznej należy wejść na stronę www.obywatelski.lublin.eu, zarejestrować się, zalogować a następnie oddać swoje głosy. W przypadku osób poniżej 18 roku życia konieczna jest zgoda rodzica/ opiekuna prawnego. Aby ją wyrazić rodzic lub opiekun prawny musi wprowadzić swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu oraz „kliknąć” oświadczenie dotyczące jego zgody na głosowanie przez osobę poniżej 18 r.ż., a także zgody dotyczące danych osobowych.

  • w formie papierowej

Aby zagłosować w wersji tradycyjnej, należy osobiście przekazać kartę pracownikowi lub pracowniczce w wyznaczonym punkcie. Pamiętaj, aby mieć ze sobą dokument tożsamości. Prosimy nie przynosić zebranych wcześniej formularzy od innych osób. Nie będziemy ich przyjmować. Dla wygody punkty do głosowania zlokalizowane będą we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców (BOMach) oraz większości filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. W tych dzielnicach, w których nie ma ani biblioteki ani BOMu, wyznaczone są mobilne punkty, działające czasowo. Szczegółowe godziny i daty ich funkcjonowania znajdują się w pliku do pobrania, na dole wiadomości.

Każda osoba ma możliwość wyboru 2 projektów dzielnicowych i 2 ogólnomiejskich.

Głosowanie rozpoczęło się 23 września i kończy się 10 października. W punktach stacjonarnych głosujemy w godzinach ich pracy, natomiast system elektroniczny zostanie zamknięty o godzinie 23:59.

Facebook Obywatelski Lublin