W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Małe granty na promocję głosowania w Budżecie Obywatelskim

Małe granty na promocję głosowania w Budżecie Obywatelskim
19.08.201609:44

Czekamy na propozycję akcji promocyjnych głosowania elektronicznego w lubelskim Budżecie Obywatelskim. Zapraszamy organizacje pozarządowe do przygotowania ofert w trybie małych grantów. Na oferty czekamy do końca sierpnia!

Szukamy ciekawych, nieszablonowych pomysłów na promocję głosowania  elektronicznego w Budżecie Obywatelskim! Zachęcamy organizacje pozarządowe do przedstawienia nam swojej koncepcji jak mogłaby wyglądać promocja Budżetu Obywatelskiego. Zależy nam na działaniach podejmowanych od połowy września do 10 października. Chcemy dofinansować najlepsze pomysły w ramach tzw. "małych grantów" czyli kwota na jeden projekt to maksymalnie 10 000 zł. Wnioski o takie małe granty będziemy przyjmowali od 22 sierpnia do 31 sierpnia. Decyzja zostanie podjęta w piątek 9 września. W serwisie Witkac opublikowaliśmy informację na temat naboru ofert. Dodatkowe informacje na ten temat przekażemy także na spotkaniu 23 sierpnia (wtorek) o godzinie 17:00 w sali 104, Kancelaria Prezydenta, ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów), I piętro.

 

Facebook Obywatelski Lublin