W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Odwołania od ocen projektów Budżetu Obywatelskiego zostały złożone

Odwołania od ocen projektów Budżetu Obywatelskiego zostały złożone
20.08.202112:52

W czwartek (19 sierpnia) minął termin składania odwołań od oceny projektów w VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. O ponowne rozpatrzenie złożonych projektów poprosiło 25 autorów.

– Dziękuję autorom za złożenie odwołań. Zostały one już przekazane do odpowiednich komórek urzędu w celu przygotowania dodatkowych materiałów i wyjaśnień do projektu. Jak co roku, przykładamy najwyższą wagę do ocen projektów i mamy nadzieję, że szybko przekażemy informacje o wynikach ponownego rozpatrzenia wniosków – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

W piątek (20 sierpnia) Biuro Partycypacji Społecznej zarejestrowało 25 odwołań. 8 z nich odnosi się do zastrzeżeń w przypadku oceny pozytywnej, natomiast 17 dotyczy oceny negatywnej. W większości wpłynęły one drogą mailową. Z uwagi na to, że jedną z form składania odwołań było wysłanie ich pocztą, ostateczną liczbę poznamy na początku następnego tygodnia, po dotarciu korespondencji do Urzędu Miasta Lublin.

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Lublin nr 56/III/2019 odwołania są rozpatrywane po zasięgnięciu opinii Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin, w terminie 30 dni. Ostateczna lista projektów, które będą poddane pod głosowanie, zostanie opublikowana na stronie internetowej Miasta Lublin. Głosowanie odbędzie się w dniach 23 września - 10 października 2021 roku.

W załączniku przekazuję listę projektów, do których złożono odwołania.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin