W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Powiedz nam czego potrzebuje Lublin

Powiedz nam czego potrzebuje Lublin
03.10.201811:13

Do 10 października trwa głosowanie w V edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin. W tym roku głosujemy na jeden projekt duży i dwa małe. Wyboru można dokonać spośród 165 projektów.

Każda osoba, która zagłosuje na projekty w Budżecie Obywatelskim na stronie obywatelski.lublin.eu ma możliwość wypełnienia ankiety, która pomoże określić najważniejsze potrzeby lublinian. Jest to trzeci etap badania mieszkańców i mieszkanek Lublina, wcześniej inne badania ankietowe zostały przeprowadzone w Biurach Obsługi Mieszkańców oraz przez ankieterów, którzy odwiedzili domy ponad dwóch tysięcy osób mieszkających w naszym mieście.

Serdeczne zachęcamy do odpowiedzi na kilka pytań (ankieta trwa ok 4 min.) i uczestnictwo w badaniu. Dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy znali potrzeby mieszkańców i mieszkanek w mieście i poszczególnych dzielnicach oraz dowiemy się jak oceniany jest Budżet Obywatelski. Będzie to nieoceniona pomoc przy tworzeniu efektywnej polityki miejskiej i strategii działania na kolejne lata.

Wszystkie osoby, które wypełnią ankietę mają szansę na wygranie jednego z gadżetów miejskich (koszulki, kubka lub torby z logo miasta inspiracji). Wygrywa co 10 osoba biorąca udział w badaniu.

Facebook Obywatelski Lublin