W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zakończył się proces składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego Lublina

Zakończył się proces składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego Lublina
03.07.201412:09

Zakończyła się procedura składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego Lublina. Mieszkańcy nie zawiedli i złożyli prawie 330 wniosków. 

Dziękujemy mieszkańcom, którzy tak chętnie i licznie złożyli wnioski do Budżetu Obywatelskiego Lublina. Dziękujemy osobom, które włączyły się w proces i razem z nami współpracowały przy realizacji Budżetu: wolontariuszom, pracownikom filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie oraz pracownikom Biur Obsługi Mieszkańców.

Wniosków złożono prawie 330. Pomysły były rózne. Są wśród nich wielopokoleniowe place zabaw, wielofunkcyjne boiska sportowe, remonty chodników i ulic, a także zajęcia dla młodych i seniorów. 

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy wnioski poddane zostaną ocenie, a następnie powstanie lista projektów, które poddane zostaną pod głososwanie mieszkańców. 
Lista projektów pozytywnie ocenionych, wraz z krótkim opisem, zamieszczona zostanie na naszej stronie oraz w punktach informacyjnych: Biurach Obsługi Mieszkańców oraz wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.
 

Facebook Obywatelski Lublin