W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Ocena wniosków
02.12.201508:43

Mieszkańcy Lublina zgłosili 210 projektów w tegorocznej procedurze budżetu obywatelskiego na łączną kwotę prawie 120 mln zł.
Zostały one poddane ocenie formalnej. W jej trakcie brano pod uwagę czy zgłoszone pomysły:
- należą do zadań własnych gminy albo powiatu;
- są możliwe do realizacji w trakcie jednego roku budżetowego;
- inwestycje są planowane na terenach należących do Gminy Lublin.

Informujemy jednocześnie, że część projektów oceniona pozytywnie jest możliwa do realizacji po ich modyfikacji. Zakres modyfikacji został wskazany w zestawieniu projektów. Zapraszamy autorów tych projektów do kontaktu z Urzędem Miasta Lublin celem uzyskania dodatkowych, szczegółowych informacji o zakresie modyfikacji. Przypominam, że głosowanie odbędzie się w dniach od 1 do 10 października 2015r. Każdy mieszkaniec będzie mógł oddać dwa głosy: 1 głos na projekt mały i 1 na duży. Głosować mogą wszystkie osoby zamieszkujące na terenie Lublina, które najpóźniej w dniu głosowania ukończą 16 lat. Głosować będzie można za pomocą aplikacji na telefon, strony internetowej www.obywatelski.lublin.eu, w biurach Obsługi Mieszkańców oraz pocztą na adres Urzędu Miasta Lublin (pl. Łokietka 1).

Facebook Obywatelski Lublin