W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Ocena wniosków

Znamy wyniki oceny projektów Budżetu Obywatelskiego Lublina na 2016 r.

Przedstawiamy wyniki oceny formalnej projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego 2016. Zespół ds. oceny formalnej projektów zweryfikował 167 projektów pozytywnie. Jako niemożliwe do realizacji uznano 43 projekty.

Mieszkańcy Lublina zgłosili 210 projektów w tegorocznej procedurze budżetu obywatelskiego na łączną kwotę prawie 120 mln zł.
Zostały one poddane ocenie formalnej. W jej trakcie brano pod uwagę czy zgłoszone pomysły:
- należą do zadań własnych gminy albo powiatu;
- są możliwe do realizacji w trakcie jednego roku budżetowego;
- inwestycje są planowane na terenach należących do Gminy Lublin.

Informujemy jednocześnie, że część projektów oceniona pozytywnie jest możliwa do realizacji po ich modyfikacji. Zakres modyfikacji został wskazany w zestawieniu projektów. Zapraszamy autorów tych projektów do kontaktu z Urzędem Miasta Lublin celem uzyskania dodatkowych, szczegółowych informacji o zakresie modyfikacji.

Przypominam, że głosowanie odbędzie się w dniach od 1 do 10 października 2015r. Każdy mieszkaniec będzie mógł oddać dwa głosy: 1 głos na projekt mały i 1 na duży. Głosować mogą wszystkie osoby zamieszkujące na terenie Lublina, które najpóźniej w dniu głosowania ukończą 16 lat. Głosować będzie można za pomocą aplikacji na telefon, strony internetowej www.obywatelski.lublin.eu, w biurach Obsługi Mieszkańców oraz pocztą na adres Urzędu Miasta Lublin (pl. Łokietka 1).

 

 

Facebook Obywatelski Lublin