W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zwycięskie projekty

Zwycięskie projekty V edycji Budżetu Obywatelskiego w Lublinie

Przedstawiamy listę 44 zwycięskich projektów, które zrealizujemy w 2019 roku. Pełna treść projektów znajduje się na stronie www.obywatelski.lublin.eu  w zakładce projekty zwycięskie.

M-170 Budowa chodnika od ul. Zygmunta Augusta do ul. Józefa Franczaka (poprzedni tytuł: poprawa infrastruktury pieszej w całej dzielnicy Felin)

Poprawa infrastruktury pieszej i rowerowej w dzielnicy Felin poprzez dobudowanie chodników i ścieżek do istniejących ciągów pieszo - rowerowych. Brak jest spójności tych ciągów i dlatego często trzeba nadrabiać odległości i chodzić po błocie. Usprawniłoby i skróciłoby to przejście mieszkańcom i dzieciom do szkoły, przedszkola, Urzędu, poczty, przychodni, sklepów czy pętli autobusowej. Właścicielom psów pozwoliłoby przejść "suchą nogą", a dzieci miałyby możliwość jeżdżenia rowerami, deskorolkami czy na rolkach, bez wjazdu na ulice czy parkingi.

 

Koszt: 90 000 zł

Facebook Obywatelski Lublin