W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF com.unity.lab

18.09.201915:34
Grupa Lokalna URBACT (ULG) to platforma współpracy na poziomie lokalnym: przedstawicieli i przedstawicielek wydziałów Urzędu Miasta, organizacji pozarządowych, lokalnych społeczności, osób reprezentujących lokalny biznes, instytucje czy uczelnie wyższe, w celu transferu dobrej praktyki z Lizbony - systemu BIP/ZIP. Grupa spotyka się systematycznie i cyklicznie, wspólnie wypracowując model pracy i dalszych działań.
czytaj więcej
02.08.201913:07
Grupa Lokalna URBACT, w skład której wchodzą przedstawicielki i przedstawiciele Urzędu Miasta i zainteresowanych tematem partycypacyjnego zmieniania miasta mieszkańców i mieszkanek, wytypowała już obszar wspólnej pracy i rozpoczęła działania terenowe.
czytaj więcej
26.06.201913:00
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do lokalnej grupy Urbact w ramach międzynarodowego projektu com.unity.lab
czytaj więcej
17.05.201914:06
Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas we środę, 16 maja 2019r. i wzięli udział w pierwszym spotkaniu Lokalnej Grupy UBACT poświęconej projektowi "com.unity.lab". To dopiero początek procesu, który potrwa do końca 2020 roku, dzięki któremu - mamy nadzieję - wspólnie wypracujemy metodę skorzystania z doświadczeń Lizbony dotyczących partycypacyjnego rozwoju lokalnego.
czytaj więcej
17.05.201912:05
W kwietniu w Lublinie zebrały się (prawie) wszystkie miasta partnerskie projektu "com.unity.lab". W czasie dwóch niezwykle intensywnych dni pracowaliśmy nad metodologią związaną z systemem grantowym w kontekście lizbońskiej strategii rozwoju lokalnego.
czytaj więcej