Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Jak do nas trafić?

O dostępności budynku, w którym znajduje się Biuro Partycypacji Społecznej

Biuro Partycypacji Społecznej
ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów), pokoje: 107, 108, 109 (I piętro);
20-109 Lublin
tel.: 81 466 2550

UWAGA:

W najbliższym czasie w budynku Pałacu Parysów przy ul. Bernardyńskiej 3 nieczynna będzie winda. Za utrudnienia przepraszamy. Obecnie trwają prace remontowe dźwigu osobowego.

Biuro Partycypacji Społecznej znajduje się w centrum Lublina, nieopodal Ratusza, pod adresem ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów). Budynek, pomimo swojego zabytkowego charakteru, jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami: w budynku znajduje się winda oraz toaleta przystosowana dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Jednak winda, która się tutaj znajduje, nie jest przeznaczona do samodzielnej obsługi. 

Widok na windę

Jest to winda towarowa, a skorzystać z niej można po uprzednim kontakcie z pracownikiem administracji budynku, który jest przeszkolony w jej obsłudze. Dane kontaktowe umieszczone są tuż obok windy, gdzie znajduje się również dzwonek dla osoby potrzebującej pomocy.

DRZWI WEJŚCIOWE DO BUDYNKU

Aby dostać się do naszego biura można wybrać jedną z trzech opcji:

 • wejście dla osób, które chcą skorzystać z windy  – szare drzwi od ul. Bernardyńskiej - wejście nieczynne na czas remontu windy

  Widok na wejście do windy i bocznej klatki schodowej
  Widok na wejście do windy i bocznej klatki schodowej
   
 • wejście boczną klatką schodową – szare drzwi od ul. Bernardyńskiej

  Widok na boczną klatkę schodową, od strony windy
  Wejście z bocznej klatki schodwej - I piętro
   
 • dwa wejścia do Pałacu Parysów, prowadzące do głównej klatki schodowej: wejście od ul. Bernardyńskiej i Koziej oraz wejście od ul. Przechodniej. Wejścia zlokalizowane są na przeciw siebie, pozwalają także na przejście przez budynek.
  Widok na drzwi wejściowe od ul. Bernardyńskiej i Koziej
  Widok na drzwi wejściowe od ul. Przechodniej i Placu Wolności

I PIĘTRO, POKOJE: 107, 108, 109

Biuro Partycypacji Społecznej znajduje się na pierwszym piętrze w pokoju 107 i 108. Można do niego wejść zarówno przez p. 107, jak również przez salę konferencyjną nr 109.
Oznakowanie referatów
Widok na wejście nr 1 do biura, od strony schodów, przez pokój 107

Wejście do biura nr 2, przez pokój 109, I piętro.

MIEJSCA PARKINGOWE

Najbliższe miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajdują się przy ul. Świętoduskiej i Wróblewskiego oraz przy Archikatedrze Lubelskiej. Są zlokalizowane w odległości około 300-400 metrów od siedziby biura. W celu uzyskania informacji o pozostałych miejscach parkingowych w okolicy zapraszamy na stronę www.kopertywmiescie.pl.

Przedstawiamy dokumentację fotograficzną budynku, drzwi wejściowych i klatek schodowych. Osoby potrzebujące wsparcia w drodze do nas lub jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat dostępności, prosimy o kontakt mailowy pod adresem lub telefoniczny pod numerem 81 466 1954.

Zachęcamy do opisywania dostępności również Państwa siedzib! Zdjęcie drzwi wejściowych, schodów, korytarzy, które musimy przebyć, ułatwi drogę każdemu!