W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje społeczne - inwestycje w dzielnicy "Za Cukrownią"

Konsultacje społeczne - inwestycje w dzielnicy "Za Cukrownią"
31.03.201721:28

W odpowiedzi na wniosek Rady Dzielnicy „Za Cukrownią” Prezydent Miasta Lublin ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami miasta Lublin w przedmiocie „przedłużenia drogi Lubelskiego Lipca ‘80, budowy dworca przy ul. Dworcowej i planowanych w tym zakresie inwestycji”.

  1. Forma konsultacji: Konsultacje społeczne prowadzone będą w trybie pisemnego zgłaszania opinii i wniosków, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres: oraz w trybie bezpośrednich spotkań z mieszkańcami.
  2. Termin przeprowadzenia konsultacji:
  • konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w terminie od 4 maja do 4 czerwca 2017 r.;
  • bezpośrednie spotkanie z mieszkańcami odbędzie się dnia 23 maja 2017 r., godz. 17:00, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 17, ul. Krochmalna 29;
  •  informacja o dodatkowych spotkaniach, przygotowywanych w miarę zgłaszanych przez mieszkańców potrzeb w tym zakresie, będzie publikowana na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin.
  1. Materiały stanowiące podstawę prowadzonych konsultacji społecznych będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin od 4 maja 2017 r.
  2. Komórka organizacyjna Urzędu Miasta Lublin odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin, e-mail: konsultacje@lublin.eu, tel. +48 81 466 25 50.
  3. Nieprzedstawienie opinii w terminie określonym w niniejszym ogłoszeniu oznacza rezygnację z prawa do jej wyrażenia.
  4. Szczegółowy sposób przeprowadzenia konsultacji określa uchwała Rady Miasta Lublin nr 1214/XLV/2010 z dnia 14 października 2010 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Miasta Lublin.

Pliki do pobrania