W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Cudzoziemiec/ka w Lublinie

Witaj w Lublinie!

Cieszymy się, że wybrałeś(aś) Lublin jako swoje miejsce do życia! Nawet jeśli przyjechałeś(aś) tu na kilka tygodni czy miesięcy, chcemy, byś poczuł(a) się tu jak u siebie.

Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby cudzoziemców i cudzoziemek, zapewniając obsługę w Punkcie Obsługi Cudzoziemców w najbardziej popularnych w Lublinie językach - angielskim i ukraińskim, tłumacząc na nie najważniejsze treści, prowadząc strony na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter) i pokazując możliwości włączenia się w Lublin wraz z jego niepowtarzalną, kulturalną i obywatelską atmosferą.

Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi instytucjami i organizacjami wspierającymi cudzoziemców i cudzoziemki w Lublinie. Od nich dowiadujemy się o aktualnej ofercie, a także o tym, co jeszcze możemy zrobić, by ułatwić Ci życie.

Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące codziennego życia w Lublinie.
Z pewnością masz mnóstwo pytań i propozycji rozszerzenia tego przewodnika o kolejne działy, a może po prostu chciałbyś(abyś) nam pomóc? Zapraszamy do kontaktu!

Biuro Partycypacji Społecznej
e-mail:
tel.: 81 466 2560