W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Weź udział

Lublin szeptany

Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez słuchawek na uszach i pasjonatów(ek) samodzielnych poszukiwań, Stowarzyszenie Homo Faber przygotowało zestaw plików audio do załadowania na swoim ulubionym nośniku, dzięki którym zostaniesz zabrany(a) w wyjątkowe miejsca na mapie Lublina. "Nie chcemy oprowadzać wszystkich. Oprowadzimy każdego z osobna!" - deklarują pomysłodawcy spacerów "Lublin szeptany". Masz do wyboru spacer po Lublinie żydowskim, Lublinie kryminalnym, Lublinie drukarzy, Lublinie anarchistów, Ścieżkach lubelskiej opozycji, Lublinie wojennym, Lublinie szemranym, O przestrzeni miasta, Spacer gender oraz Lublin dla początkujących. Ten ostatni spacer dostępny jest po polsku, angielsku, białorusku, francusku, ukraińsku i po rosyjsku. Daj się ponieść! Zajrzyj na Szeptany Lublin i wybierz trasę na dziś.

Program wolontariacki OMNES GENTES

Jeśli chcesz zaangażować się w działania wolontariackie, Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu stworzyło program specjalnie dla Ciebie. Omnes Gentes to propozycja nie tylko dla cudzoziemców i cudzoziemek mieszkających w Lublinie. Udział w programie to możliwość spotkania przedstawicieli i przedstawicielek różnych państw i wspólnych działań na rzecz integracji cudzoziemców w Lublinie.