W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Czym jest EPSA?
02.12.201514:28

W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie jednostki sektora publicznego oraz partnerstwa publiczno-prywatne, z zastrzeżeniem, iż zgłaszającym musi być podmiot publiczny.  Przy ocenie brane jest pod uwagę osiem kryteriów: innowacyjność, zasadność podjętych środków, wpływ/rezultaty, zrównoważenie (sustainability), mobilność i zdolność do uczenia się (transferability and learning capacity), wsparcie interesariuszy, społeczne oddziaływanie, wpływ na wzrost ekonomiczny. Zgłoszenia przesłane on-line zostaną ocenione przez niezależnych ekspertów z obszaru całej Europy.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: za projekt o charakterze europejskim, krajowym lub regionalnym oraz za projekt o charakterze lokalnym. Dodatkowe wyróżnienia zostaną przyznane w kategoriach: dobrych praktyk oraz współpracy między różnymi kategoriami podmiotów (współpraca międzysektorowa, transgraniczna itd.)

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne sa na stronie: http://www.epsa2015.eu/ oraz https://administracja.mac.gov.pl/