W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Jak ma wyglądać dialog urzędu z trzecim sektorem?

08.02.201914:40

Czekamy na opinie o propozycji zarządzenia Prezydenta Miasta Lublin regulującego funkcjonowanie Komisji Dialogu Obywatelskiego. Mają one być podstawowymi forami dyskusji tematycznych pomiędzy organizacjami pozarządowymi a konkretnymi wydziałami Urzędu Miasta Lublin. 

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konsultacje z organizacjami pozarządowymi w sprawie regulaminu funkcjonowania w Mieście Lublin Komisji Dialogu Obywatelskiego oraz sposobu ich powoływania. 

Projektu regulaminu funkcjonowania w Mieście Lublin Komisji Dialogu Obywatelskiego oraz sposobu ich powoływania znajduje się w załączniku do ogłoszenia.


Opinie, uwagi i propozycje zmian w zapisach Regulaminu należy składać w formie pisemnej (formularz konsultacyjny w załączniku) do Biura Partycypacji Społecznej przy ul. Bernardyńska 3, pok. 107, 20-109 Lublin lub poprzez przesłanie formularza w formie elektronicznej na adres w terminie do 3 marca 2019 r.

Pliki do pobrania

Deklaracja powołania KDO.odt [ilość pobrań: 21]
Plik w formacie ODT z deklaracją powołania Komisji Dialogu Obywatelskiego
Deklaracja przystąpienia do KDO.odt [ilość pobrań: 16]
Plik w formacie ODT z deklaracją organizacji pozarządowej o przystąpieniu do Komisji Dialogu Obywatelskiego
formularz_konsultacyjny.doc [ilość pobrań: 19]
Plik w formacie DOC stanowiący formularz do konsultacji
Regulamin KDO.odt [ilość pobrań: 31]
Plik w formacie ODT z regulaminem Komisji Dialogu Obywatelskiego