W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Jak realizować programy grantowe dla młodzieży?" - szkolenie

"Jak realizować programy grantowe dla młodzieży?" - szkolenie
21.10.202108:40

Zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli organizacji pozarządowych, miejskich instytucji, Urzędu Miasta Lublin na szkolenie "Jak realizować programy grantowe dla młodzieży?", które odbędzie się 17 listopada 2021 r. w godz. 9.00-15.00 online.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak skutecznie zapraszać młodzież do współpracy przy planowaniu i realizacji ich własnych projektów.
Wspieranie aktywności młodych osób za pomocą grantów wymaga odpowiednich umiejętności. Dotyczy to zarówno osób pracujących z młodzieżą, jak i tych przygotowujących programy/konkursy grantowe.  W ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży w Lublinie zostało zaplanowanych kilka takich działań.

Szkolenie poprowadzi Olga Napiontek, doktorka socjologii, współzałożycielka i wiceprezeska Zarządu Fundacji Civis Polonus. Fundacja posiada wieloletnie doświadczenie: w pracy z młodzieżą, przy realizacji programów grantowych dla młodzieży, działań podnoszących kompetencje dorosłych odnośnie pracy z młodzieżą, w tym przy współpracy z samorządami, instytucjami miejskimi jak szkoły, biblioteki publiczne, domy kultury, domy sąsiedzkie.


W celu zapisania się na spotkanie prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Zachęcamy do zgłoszeń i aktywnego udziału!

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin