W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nabór do Komisji ds. nagród i Komisji ds. stypendiów na 2021 r. w dziedzinie kultury

Nabór do Komisji ds. nagród i Komisji ds. stypendiów na 2021 r. w dziedzinie kultury
27.11.202013:04

Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin poszukuje kandydatów i kandydatek do pracy w Komisji ds. nagród i Komisji ds. stypendiów na rok 2021 w dziedzinie kultury.
Do 7 grudnia 2021 r., do godz. 15:30, trwa otwarty nabór osób, które chcą zaangażować się w pracę dwóch komisji konkursowych. Kandydaci i kandydatki zostaną przedstawieni Radzie Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin. Rada zarekomenduje po jednej osobie do każdej komisji.

Do składu Komisji ds. stypendiów powoływane są wyłącznie osoby zajmujące się twórczością artystyczną lub upowszechnianiem kultury.

Do składu Komisji ds. nagród powoływane są wyłącznie osoby aktywnie uczestniczące w życiu kulturalnym Lublina spośród:

  1. twórców i artystów,
  2. animatorów i menedżerów kultury,
  3. środowisk naukowych, których obszar działalności zawiera się w zakresie kultury i sztuki,
  4. organizacji pozarządowych, których zakres działalności obejmuje zadania z zakresu kultury i sztuki,
  5. dziennikarzy, publicystów i krytyków zajmujących się kulturą i sztuką.

Wszystkie chętne osoby, spełniające powyższe kryteria, które chcą wziąć udział w pracach komisji konkursowych proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail ngo@lublin.eu  do 7 grudnia 2020 r. do godz. 15.30 (w wersji edytowalnej oraz skan z podpisem).  Zgłoszenia dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data wpływu maila do Biura Partycypacji Społecznej. Wersję papierową prosimy o przesłanie pocztą lub złożenie w jednym z Biur Obsługi Mieszkańców. (termin wpływu może przekroczyć 7 grudnia 2020 r.)

 

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin