W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nowe zasady ochrony danych osobowych - szkolenie

29.05.201808:02

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki lubelskich organizacji pozarządowych na szkolenie dotyczące stosowania nowych europejskich regulacji na temat ochrony danych osobowych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 w sali obrad Rady Miasta Lublin (Plac Króla Władysława Łokietka 1).

Szkolenie poprowadzi profesor Katedry Prawa Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych KUL Paweł Fajgielski. Przewidywany czas trwania szkolenia to 6 godzin dydaktycznych (każda po 45 minut).

25 maja 2018 roku weszła w życie reforma ochrony danych osobowych, wprowadzająca nowe rozwiązania w tej dziedzinie. Pierwszeństwo uzyskały regulacje unijne – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych (w skrócie RODO). Jego uzupełnieniem jest regulacja krajowa – wcześniej to polska ustawa regulowała całościowo te zagadnienia.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć na czym polegają wprowadzone zmiany oraz jakie wynikają z nich obowiązki dla organizacji pozarządowych, serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Aby wziąć w nim udział należy przesłać zgłoszenie na adres e-mail: do 15 czerwca 2018 r. W zgłoszeniu proszę wskazać: nazwę organizacji pozarządowej, dane kontaktowe oraz imiona i nazwiska osób chętnych do udziału w szkoleniu. Ilość miejsc jest ograniczona.

UWAGA!

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w szkoleniu prosimy o zgłaszanie jednej osoby z jednej organizacji.

Pierwszeństwo udziału mają przedstawiciele i przedstawicielki organizacji pozarządowych, które realizują zadania publiczne zlecone przez Gminę Lublin.