W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Program współpracy na rok 2019 uchwalony!

29.10.201809:31

Rada Miasta Lublin w dniu 25 października 2018 r. jednogłośnie uchwaliła Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2019. Zapraszamy do zapoznania się z treścią dokumentu.

Program współpracy wyznacza katalog działań, które będą w kolejnym roku realizowane przez Miasto Lublin wspólnie z organizacjami pozarządowymi. W dokumencie tym wskazane są zasady przekazywania środków finansowych do organizacji pozarządowych, cele oraz obszary współpracy niefinansowej.

Zapraszamy również do zapoznania się z raportem z konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w przedmiocie projektu dokumentu Programu współpracy Gminy Lublin z organizacjami pozarządowymi na rok 2019.

Pliki do pobrania

Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2019.pdf
Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2019

Facebook Obywatelski Lublin