W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozpoczynamy głosowanie na członków i członkinie RDPP V kadencji!

Rozpoczynamy głosowanie na członków i członkinie RDPP V kadencji!
28.11.202213:08

Od 28 listopada trwa głosowanie na członków i członkinie Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin V kadencji na lata 2023-2025. Na Wasze głosy czekamy do 7 grudnia 2022 r.

Lista kandydatów i kandydatek do RDPP V kadencji:

  1. Krzysztof Kowalik – Fundacja Wolności
  2. Marcin Kotowoda – Fundacja Rozwoju Lubelskiej Siatkówki im. Tomasza Wójtowicza
  3. Paweł Markiewicz – Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
  4. Piotr Rejmer – Klub Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego Lublin
  5. Rafał Walczyk – Klub Uczelniany AZS UMCS Lublin
  6. Magdalena Bielska – Komitet Obrony Demokracji Lublin
  7. Magdalena Łuczyn – Fundacja tu obok
  8. Tomasz Tokarski – Fundacja Rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
  9. Dariusz Figura – Fundacja Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon

Głosować można na opublikowanej karcie do głosowania, której wzór znajduje się w załączniku.

Kartę należy złożyć w Biurze Partycypacji Społecznej przy ul. Gilasa 3, p.107 lub w Biurze Obsługi Mieszkańców w terminie do 7 grudnia 2022 r. do godziny 15:30.

Każda organizacja, posiadająca siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie Miasta Lublin, która prowadzi działania na rzecz mieszkańców Lublina, może głosować na trzech kandydatów z listy opublikowanej na portalu lublin.eu.

Karty do głosowania, które wpłyną po terminie głosowania lub będą podpisane przez osoby nieupoważnione, nie będą rozpatrywane.

Wyniki głosowania ustala zespół złożony z przedstawicieli Prezydenta oraz organizacji pozarządowych, powołany przez Prezydenta.

Wyniki głosowania uwzględniające ilość głosów uzyskanych przez poszczególnych kandydatów i kandydatki oraz informacje o o kandydatach i kandydatkach, którzy weszli w skład Rady, zostaną ogłoszone na portalu lublin.eu, niezwłocznie po zakończeniu głosowania.

Do Rady zostanie powołanych 9 osób z największą ilością głosów. W przypadku, gdy kandydat uzyska zero głosów, nabór kandydatów i kandydatek do RDPP zostanie ponowiony.

Ostateczny skład Rady poznamy prawdopodobnie w drugiej połowie grudnia po wyznaczeniu przez Prezydenta oraz Przewodniczącego Rady Miasta swoich reprezentantów.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin