W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szkolenie dla ngo z ustawy o dostępności

Szkolenie dla ngo z ustawy o dostępności
22.06.202114:25

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców i mieszkanek Lublina  na szkolenie online w dniu 29 czerwca 2021 r. w godz. 9-12 z zakresu ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

Podczas szkolenia omówione zostaną wymagania ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w kontekście organizacji pozarządowych. Szkolenie obejmie wdrożenie do ustawy, obowiązki jakie organizacje pozarządowe będą realizować, rozwiązania jakie można wdrożyć w strukturach swojej organizacji. 

Mamy jeszcze wolne miejsca na szkolenie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 25 czerwca do godz. 15.30.

Szkolenie jest organizowane przez Urząd Miasta Lublin we współpracy ze Stowarzyszeniem "Otwieracz".
Spotkanie potrwa 3 godziny zegarowe. Szkolenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu: tel 81 466 2555 lub
Serdecznie zapraszamy!

Facebook Obywatelski Lublin