W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szkolenie on-line dla organizacji pozarządowych z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych

Szkolenie on-line dla organizacji pozarządowych z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych
03.02.202108:40

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych na szkolenie on-line z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych, które odbędzie się w dniu 16 lutego 2021 r. o godz. 12.00. Szkolenie w formie webinaru potrwa ok 1-1.5 h w zależności od ilości zadawanych pytań.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.  Przedłużamy nabór zgłoszeń do 15 lutego 2021 r. do godz. 15.30.  Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają link do platformy TEAMS w kolejnych dniach. Zapraszamy do przygotowania własnych pytań lub zagadnień do poruszenia podczas szkolenia, które mogą Państwo również zgłosić poprzez powyższy formularz.

Szkolenie poprowadzi Pan Dawid Korczyński specjalista ds. wdrożenia i funkcjonowania pracowniczych planów kapitałowych z Polskiego Funduszu Rozwoju. Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to powszechny system oszczędzania dla pracowników realizowany przy współpracy z pracodawcami i państwem. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie mojeppk.pl

Facebook Obywatelski Lublin